влевовправо

Автокрісло-бустер комфорт та безпекаChicco Quasar Fix i-Size група 3 (22-36 кг) 7-12 років, чорний Автокрісла
- В наявності
- Код: 144125
3 170 ₴
0 (800) 33-69-16
Дзвінки безкоштовні
- +380 (44) 333-94-07з 9-00 до 21-00 7 днів на тиджень
- +380 (95) 021-32-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Quasar Fix i-Size – це бустер, який забезпечує комфортні подорожі для дитини (зростом 125-150 см).

Особливості
- відповідає європейському стандарту безпеки ECE R129/04 (i-Size);
- встановлюється в автомобілі за допомогою 3-точкового ременя безпеки автомобіля або системи Isofix, що гарантує надійну фіксацію дитини;
- спеціальне кріплення допомагає правильно закріпити плечовий ремінь на дитині;
- для дітей зростом 125-150 см і встановлюється по ходу руху автомобіля;
- зручні та м’які підлокітники гарантують комфорт під час довгих поїздок;
- текстиль легко знімається для прання при 30° C.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Група 2/3 (15-36 кг, 125-150 см)
- Розмір (ДхШхВ): 20х39х33см
- Вага: 2 кг
- Виробник: Chicco.
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Спосіб установки | Обличчям вперед |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 3-х точкові ремені |
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Чорний |
| Бустер | Так |
| Стан | Новий |
| Групи автокрісел | III (від 22 до 36 кг) |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 39 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 30 см |
| Вага | 2 кг |
- Ціна: 3 170 ₴






