влевовправо

Автокрісло комфорт та безпека Chicco Mokita i-Size, група 1/2/3 (9-36 кг) 15 міс.-12 років, сіре Автокрісла
- В наявності
- Код: 144128
13 970 ₴
0 (800) 33-69-16
Дзвінки безкоштовні
- +380 (44) 333-94-07з 9-00 до 21-00 7 днів на тиджень
- +380 (95) 021-32-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автокрісло Mokita i-Size з системою ISOFIX для безпечного перевезення дітей від 15 місяців до 12 років.
Mokita i-Sizeвідповідає європейським вимогам безпеки ECE R129/04 (i-Size)* та належить до групи 1/2/3.

Функціональність
- Группа 1 – для детей от 15 месяцев (ростом от 76 см до 105 см): автокресло устанавливается по ходу движения автомобиля. Ребёнок пристёгивается 5-точечными ремнями безопасности. Автокресло фиксируется с помощью разъёмов ISOFIX и якорного ремня Top Tether.
- Группа 2/3 – для детей ростом от 100 см до 150 см: автокресло устанавливается по ходу движения автомобиля. Ребёнок пристёгивается с помощью 3-точечного ремня безопасности автомобиля. От 100 см автокресло может устанавливаться с разъёмами ISOFIX или без них, с использованием 3-точечного ремня безопасности.
Комфорт
- Fit-Kit – зрозуміла система ярликів допомагає підібрати правильний віковий діапазон використання, підказує як правильно встановити автокрісло та використовувати систему ременів безпеки.
- 4 рівні нахилу сидіння та регулювання висоти підголівника однією рукою ‒ легко адаптує автокрісло під вік та зріст дитини.
- Знімний анатомічний та екстрам’який позиціонер для зручної фіксації голови та тулуба дітей зростом від 76 до 87 см.
Безпека
- ISOFIX з Top Tether – спеціальна система кріплення до металевих петель автомобіля ISOFIX та якірний ремінь Top Tether для більшої стійкості й надійної фіксації крісла з мінімальними зусиллями.
- 5-точкові ремені безпеки з м’якими накладками.
*ECE R129 (i-Size) – новий європейський стандарт безпеки для дитячих автокрісел, який замінить нині існуючий стандарт ECE R44.
Стандарт ECE R129 (i-Size) зобов’язує тестувати автокрісла на бокову безпеку і використовувати при цьому інноваційні Q манекени, що мають більшу кількість датчиків. Стандарт ECE R129 (i-Size) має високі вимоги до виробників дитячих автокрісел і покликаний збільшити рівень безпеки дітей в автомобілі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Рекомендовано для дітей: від 15 міс. до 12 років (вагою від 9 до 36 кг, зростом від 76 до 150 см)
- Розміри (ДхШхВ): 44х46х79 см
- Вага: 9,45 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Сірий |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Поворотний механізм | Так |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 46 см |
| Висота | 79 см |
| Вага | 9.45 кг |
- Ціна: 13 970 ₴










