влевовправо

Автокрісло комфорт та безпека Chicco Fold&Go S i-Size, група 2/3 (15-36 кг) 3 -12 років, сіре Автокрісла
- В наявності
- Код: 144127
10 845 ₴
0 (800) 33-69-16
Дзвінки безкоштовні
- +380 (44) 333-94-07з 9-00 до 21-00 7 днів на тиджень
- +380 (95) 021-32-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автокрісло Fold&Go S i-Size належить до групи 2/3 та призначене для безпечного перевезення дитини в автомобілі для дітей від 3 до 12 років (зростом 100–150 см).
Fold&Go S i-Size відповідає європейському стандарту безпеки ECE R129/04 (i-Size).

Особливості
Група 2/3 та встановлення в автомобілі:
- Для дітей від 3 до 12 кг, вагою від 15 до 36 кг.
- Автокрісло дозволено встановлювати за допомогою 3-точкового ременя безпеки автомобіля.
- Система Isofix забезпечує максимально надійне та стійке кріплення.
Комфорт
- Автоматичне розширення спинки у зоні плечей забезпечує додатковий простір і комфорт для дитини.
- Регулювання підголівника – 13 рівнів положення для оптимальної підтримки голови дитини відповідно до віку та зросту.
- Текстиль з бамбукових волокон – м’який, дихаючий матеріал, що підтримує комфортну температуру тіла.
- Air Ventalition System ‒ спеціальні отвори з обох боків автокрісла та на спинці для кращої циркуляції повітря.
Безпека
- Side Safety System – додаткова система захисту від бокового удару.
- Дитина фіксується 3-точковим ременем безпеки автомобіля.
- One Step System – швидке від’єднання автокрісла з кріплень Isofix одним рухом.
Компактне складання:
- Foldaway System – зручна система складання автокрісла для транспортування та зберігання.
*ECE R129 (i-Size) – новий європейський стандарт безпеки для дитячих автокрісел, який замінить нині існуючий стандарт ECE R44.
Стандарт ECE R129 (i-Size) зобов’язує тестувати автокрісла на бокову безпеку і використовувати при цьому інноваційні Q манекени, що мають більшу кількість датчиків. Стандарт ECE R129 (i-Size) має високі вимоги до виробників дитячих автокрісел і покликаний збільшити рівень безпеки дітей в автомобілі.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Рекомендовано для дітей: від 3 до 12 років (вагою від 15 до 36 кг, зростом від 100 до 150 см)
- Розміри (ДхШхВ): 61/84х44х40 см
- Вага: 7 кг
| Основні | |
|---|---|
| Вікова група | Від 1 до 12 років |
| Спосіб установки | Комбінований |
| Система кріплення | Isofix |
| Точки кріплення дитини | 5-ти точкові ремені |
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Колір | Сірий |
| Регулювання спинки | По куту нахилу |
| Підголовник | Регульований |
| Анатомічна подушка | Так |
| Захист від бічних ударів | Так |
| Сонцезахисний козирок | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 61 см |
| Вага | 7 кг |
- Ціна: 10 845 ₴






