
Манеж ігровий Chicco Open Box Суперлегкий та компактний Для дитячого дозвілля Для ігрової бежевий
- В наявності
- Код: 144131
6 650 ₴
0 (800) 33-69-16
Дзвінки безкоштовні
- +380 (44) 333-94-07з 9-00 до 21-00 7 днів на тиджень
- +380 (95) 021-32-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манеж Open Box спеціально створений для малюків від народження, що поєднує в собі функціональну ігрову зону та затишне місце для відпочинку, де дитина може безпечно розвивати координацію та досліджувати світ.

Особливості:
- великий м'який килимок з яскравими малюнками розважає малюка. Килимок можна використовувати окремо як зону для ігор на підлозі;
- спеціальні пластикові ручки допомагають малюкові самостійно підійматися та слугують надійною опорою, коли він вчиться стояти;
- сітчасті вставки забезпечують відмінну циркуляцію повітря та постійний зоровий контакт батьків з малюком;
- бічне віконце на "блискавці" дозволяє дитині самостійно залазити в манеж або вилазити з нього;
- у середині кольоровий та кумедний килим з багатьма персонажами
- легко та компактно складається – зручно брати з собою у подорож. У комплекті сумка для транспортування;
- розмір – 75,5х94,5 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Вікова група | Від народження до 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення манежу | тканина, сітчаста тканина |
| Комплектація пеленальним столиком | Ні |
| Наявність навісної колиски для немовлят | Ні |
| Опори манежу | ніжки |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Бічний вхід для дитини | Так |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 755 мм |
| Ширина | 945 мм |
| Розміри у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 92 мм |
| Висота в складеному вигляді | 22 мм |
- Ціна: 6 650 ₴

