влевовправо

Манеж з кульками Bright Starts Rowdy Rainforest Суперлегкий та компактний Для дитячого дозвілля Для ігрової бежевий
- В наявності
- Код: 144132
2 450 ₴
0 (800) 33-69-16
Дзвінки безкоштовні
- +380 (44) 333-94-07з 9-00 до 21-00 7 днів на тиджень
- +380 (95) 021-32-83
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Манеж з кульками Bright Starts Rowdy Rainforest – безпечна та простора ігрова зона, яка перетворює час гри малюка вдома або в подорожі на цікаву та розвиваючу пригоду.

Особливості:
- у комплекті 20 яскравих кольорових м’ячиків;
- персонажі тропічного лісу знайомлять малюка з новими тваринами;
- бортик манежу має 3 отвори для кидання м’ячиків, що сприяють розвитку дрібної моторики та допомагають дитині зрозуміти причинно-наслідкові зв’язки;
- панелі з сітки забезпечують відмінну видимість та вентиляцію;
- легко розкладається та складається;
- розмір манежу: ширина – 80 см, висота – 30 см;
- компактний у складеному вигляді та оснащений зручною сумкою для перенесення.
Характеристики
- Рекомендовано для дітей від 6 місяців.
- Розміри: 80 x 80 x 30 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Тип манежу | ігровий манеж |
| Вікова група | Від народження до 6-ти місяців |
| Матеріал виготовлення манежу | тканина, сітчаста тканина |
| Комплектація пеленальним столиком | Ні |
| Наявність навісної колиски для немовлят | Ні |
| Опори манежу | ніжки |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Висота | 300 мм |
| Розміри у складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 92 мм |
| Висота в складеному вигляді | 22 мм |
- Ціна: 2 450 ₴







